Wydawca treści Wydawca treści

Zanocuj w lesie

Już od 1 maja

Nadleśnictwo Tuszyma wyznaczyło specjalne obszary leśne na których już od 1 maja br. miłośnicy bushcraftu i survivalu,  jak również ludzie, którzy chcą przenocować w lesie „na dziko” bez specjalnej infrastruktury.

Zanim udasz się na tą wyprawę zapoznaj się z Regulaminem korzystania z obszaru oraz z Mapą z wyznaczonymi obszarami (do pobrania poniżej).

Poniżej umieszczamy link do ankiety dla użytkowników. Ankieta jest anonimowa i przeznaczona dla wszystkich osób korzystających turystycznie i rekreacyjnie z lasów, nie tylko tych, którzy nocują w lesie w ramach ww. Programu: http://personal.ewaluacja.eu/index.php/544185?lang=pl.

UWAGA: W związku z znalezieniem 3 sztuk padniętych dzików u których stwierdzono dodatni wynik na obecność wirusa afrykańskiego pomoru świń oraz w związku z wejściem w życie rozporządzeniem Wojewody Podkarpackiego z dnia 4 czerwca 2021 r. w sprawie określenia strefy objętej zakażeniem chorobą ASF u dzików, Nadleśnictwo Tuszyma zawiesza czasowo na terenie Leśnictwa Przecław możliwość rekreacyjnego spędzenia czasu w ramach programu „Zanocuj w lesie”.